WKS Wisła Grudziądz

Najlepszy Klub W Grudziądzu

Ogłoszenie

Witam. Prosze sami nie pisać postów bo robi się wielki burdel. Jak ktoś chce pisać nowy temat,prosze o napisanie mi wiadomosći prywatnej :)

#1 2012-03-31 07:56:05

Shadow

Trener WKS

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 53
Punktów :   

Pilkarze W WKS

Witam więc tak, prosze pod tym tematem  przedstawic sie i troche opowiedziećo sobie. Tylko racze WKS


Mariusz.T


Siema jestem mariusz mam 17 lat. Jestem napastnikiem chociarz tez lubie zagrac w pomocy i pomagać konstruować róznego typu ataków.Na piłce troche się znam ponieważ grałem juz w niektórych klubach takich jak ,,Stal Grudziąz" albo ,,Olimpia Grudziądz". Byłęm kiedys trenerem WKS wiec i teraz będę sie starać o to stanowisko.


Wszystkie problemy pisac na forum w dziale <<Problemy>> albo mi bezpośrednio na forum.

Offline

 

#2 2012-03-31 08:10:28

 Grady

Dobry Postownik

Skąd: WIELKA POLSKA
Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 31
Punktów :   

Re: Pilkarze W WKS

Siema.Mam 15 lat i gram na pozycji pomocnika lub napastnika.Często właczam się w akcje ofensywne chociaż w defensywie też mogę zagrać.


Wiem że kiedyś wróci dzień kiedy będziesz znowu wielka od Morza Śródziemnego aż po Bałtyk będziesz sięgać.

Ciebie nie zabije nawet wojna,tak jak ta druga,światowa co była,chciała Cię zniszczyć a ty przeżyłaś.Związani jesteśmy nieśmiertelnie,na twe wezwanie przyjdę polegne,by pójść śladami tych bohaterów,porozrywanych od kul ckm-ów.

Offline

 

#3 2012-03-31 08:11:40

Shadow

Trener WKS

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 53
Punktów :   

Re: Pilkarze W WKS

Jak masz na imie ??


Wszystkie problemy pisac na forum w dziale <<Problemy>> albo mi bezpośrednio na forum.

Offline

 

#4 2012-03-31 08:18:12

 Grady

Dobry Postownik

Skąd: WIELKA POLSKA
Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 31
Punktów :   

Re: Pilkarze W WKS

Patryk


Wiem że kiedyś wróci dzień kiedy będziesz znowu wielka od Morza Śródziemnego aż po Bałtyk będziesz sięgać.

Ciebie nie zabije nawet wojna,tak jak ta druga,światowa co była,chciała Cię zniszczyć a ty przeżyłaś.Związani jesteśmy nieśmiertelnie,na twe wezwanie przyjdę polegne,by pójść śladami tych bohaterów,porozrywanych od kul ckm-ów.

Offline

 

#5 2012-03-31 10:21:48

Cetus-16

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 16
Punktów :   

Re: Pilkarze W WKS

Wtam nazywam się Sebastian i mam 15 lat. Jestem zawodnikiem wszechstronnym grającym zarówno na pozycji napastnika jak i pomocnika. Lubię akcje oskrzydjlające, w których mogę zaprozentować wszystki moje mozliwości.

Offline

 

#6 2012-03-31 20:48:09

 Polak

Skarbnik

Skąd: Grudziądz
Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 59
Punktów :   

Re: Pilkarze W WKS

Witam wszystkich !!! Nazywam się Sławek i gram na pozycji obrońcy oraz czasami na pomocy mam trochę doświadczenia gdyż należałem już do wks'u rok temu a także grałem w innych klubach np.ZzP(zespół z póławskiego) MKS , szkolna drużyna sportowa a także w olimpi grudziądz .
Lubie długie ofensywne akcje a także jak przeciwnicy nacierają w stronę mijej bramki gdyż mogę się wtedy wykazać . Mam nadzieje że dobrze się spiszę w wiślę grudziądz


Sandrunia wiem że kiedyś będziemy razem
więdz się nie martwie jestem spokojny
ty i ja na zawsze razem!!!!!!!!!!!

Offline

 

#7 2012-04-01 10:45:42

 Wojtas_Gdz # 10

Nowy użytkownik

37857441
Skąd: Grudziadz
Zarejestrowany: 2012-04-01
Posty: 5
Punktów :   -9 

Re: Pilkarze W WKS

Siema ! Jestem Wojtek ;d Gram na pozycji napastnika . Mam duże doświadczenie na tej pozycji bo grałem przez 2 lata w Olimpii Grudziadz a po drugie jest największy transfer w historii WKS-u Żeby kupić mnie taką Gwiazdę ;d.

Offline

 

#8 2012-04-06 21:09:18

 DeathPL

Nowy użytkownik

Skąd: CAŁA POLSKA
Zarejestrowany: 2012-04-06
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pilkarze W WKS

Siemka!!>
Jestem Michał mam 15 lat gram na pomocy lub ataku lubie browary i grube jointy xD. Gra sprawia mi przyjemnośc , ciesze sie że WKS powraca w wilekim stylu.
WISŁA forever!!!!

Ostatnio edytowany przez DeathPL (2012-04-06 21:11:04)

Offline

 

#9 2012-04-23 21:36:42

Cwel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-04-23
Posty: 1
Punktów :   -1 

Re: Pilkarze W WKS

Jakie zjebvy w co wy sie bawicie jakies trenery skarbmiki tego trenere to wyrucham jaka wogule nazwa polak a kim kurwa jestes muzynem ?  deathpl nastepny zjeb ja pierdole same hinole!!!

Offline

 

#10 2012-04-23 21:54:34

 Polak

Skarbnik

Skąd: Grudziądz
Zarejestrowany: 2012-03-31
Posty: 59
Punktów :   

Re: Pilkarze W WKS

Toć ty weź wypierdalaj a jaką ty masz nazwe cwel sam masz zjebaną nazwe więdz wypierdalaj cwelu !!!!!!!!!!


Sandrunia wiem że kiedyś będziemy razem
więdz się nie martwie jestem spokojny
ty i ja na zawsze razem!!!!!!!!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.konriom.pun.pl www.mangekyou-eye.pun.pl www.dragons-world.pun.pl www.informatykaiekonometria.pun.pl www.friziots.pun.pl